Fiat Professional AUTODIUG SŁUPSK Fiat Professional AUTODIUG SŁUPSK
       
Alfa Romeo Chrysler Dodge Fiat Jeep  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 O nas

 

    Historia marki  


     Historia firmy

Firma Auto Diug jest Autoryzowanym Dealerem samochodów marki Fiat, Alfa Romeo o wieloletnich tradycjach na rynku motoryzacyjnym.

Od m-aja 1996 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Samochodów marki Fiat i Alfa Romeo zaś na pomorskim rynku w branży motoryzacyjnej działamy od lat 70-tych.

Doświadczenie w sprzedaży nowych samochodów zdobywaliśmy od sprzedaży samochodów marki Renault w latach 1992 – 1996, a następnie marki Fiat i Alfa Romeo, której pozostajemy wierni do dnia dzisiejszego.

Siedziba firmy przy ulicy Poznańskiej 74, to kompleks handlowo - usługowy z dużym wyborem aut nowych Fiat, Alfa Romeo oraz używanych różnych marek przyjętych w rozliczeniu.

Na miejscu oferujemy atrakcyjne kredyty i leasingi proponowane przez naszych partnerów Fiat Bank Polska S.A., FGA Leasing, a także korzystne ubezpieczenia w takich towarzystwach ubezpieczeniowych jak PZU S.A., Benefia T.U. S.A. Vienna Insurance Group, Generali S.A.

Równolegle ze sprzedażą samochodów nowych zajmujemy się odkupem i sprzedażą samochodów używanych. W tym zakresie działamy zgodnie z programem AUTOEXPERT i posiadamy jego certyfikat co daje nam szansę być wirarygodnym w oczach naszych klientów

W naszych nowocześnie wyposażonych autoryzowanych serwisach mogą Państwo dokonać wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych posiadanych pojazdów oraz zasięgnąć fachowej porady w zakresie ich eksploatacji. Łączymy w sobie doświadczenie i profesjonalizm, wynikające z nieprzerwanej 20 - letniej działalności w branży samochodowej.

Sprzedając samochód nie pozostawiamy klienta bez opieki, oferując szeroki zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych w zakresie napraw blacharsko lakierniczych.

 

 • Nasz zakład naprawczy współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi. Podpisane umowy (Generali, Benefia) upoważniają nas do przyjęcia zgłoszenia szkody oraz przeprowadzenia oględzin uszkodzonego pojazdu i dokonania likwidacji szkody komunikacyjnej w zakresie określonym umową.

 • Nasi pracownicy służą fachową pomocą w przypadku zgłoszenia szkody w innych towarzystwach ubezpieczeniowych a także negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie przejęcia odpowiedzialności za szkodę oraz wysokośći wypłaty odszkodowania

 • Oględziny pojazdu na miejscu

 • Pomoc w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej (Hestia, Allianz, CU, Uniqa, HDI Asekuracja i inne towarzystwa ubezpieczeniowe)

 • Rozliczenia bezgotówkowe z firmami ubezpieczeniowymi

 • 12-miesięczną gwarancję na naprawę przy zastosowaniu oryginalnych części zamiennych, z zachowaniem gwarancji fabrycznej

 • Kosztorysowanie napraw „blacharsko - lakierniczych”

 • Organizację holowania pojazdu

Firma Auto Dugi dysponuje magazynem oryginalnych części zamiennych i akcesoriów marki Fiat, Alfa Romeo. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową oferowanych towarów. Stałym odbiorcom zapewnimy:

 • korzystne warunki zakupu ( rabaty, oferty specjalne),

 • dogodne formy płatności,

 • dostawę zamówionych części ( klientom okolicznym transportem własnym, klientom zamiejscowym przesyłką kurierską).

Wysoką jakość wszystkich świadczonych przez naszą firmę usług gwarantują nie tylko nasi partnerzy handlowi Fiat Auto Poland S.A. Lecz także zespół fachowców, których umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i doświadczenie zawodowe.

Sukces naszej firmy to jej pracownicy, profesjonalna obsługa oraz infrastruktura techniczna co potwierdza wskaźnik zadowolenia klientów na poziomie 87,8 zgodnie z wynikami badań Customer Feedback.

Mając nadzieję, iż zainteresowaliśmy Państwa naszą propozycją liczymy na nawiązanie współpracy. Wszystkie numery kontaktowe podane zostały w zakładce kontakt. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pozostaję z poważaniem

Iwona Diug

 
 
 
AUTO DIUG

SŁUPSK
POZNAŃSKA 74
76-200 SŁUPSK
Tel.: (59) 8489990 wewn. 90
e-mail

DZIAŁ HANDLOWY

Piotr Durka
tel. 059 848 99 93
tel.kom. 603 763 105

Tomasz Sadowy
tel. 059 848 99 92
tel. kom. 603 763 104

 


SERWIS MECHANICZNY
Tomasz Leszczuk 
Kierownik Serwisu/Specjalista ds. Gwarancji
tel. (59) 848 99 82
e-mail: tomasz.leszczuk@autodiug.pl

Paweł Olczyk
tel. (59) 848 99 80
e-mail: f75431w@dealer.fiat.pl


 


CZĘŚCI ZAMIENNE
Paweł Kluska
tel. (59) 848 99 61
e-mail: f75431m@dealer.fiat.pl

Radosław Jóźwiakowski 
tel. (59) 848 99 60
e-mail: a75431i@dealer.fiat.pl

 

 

 

Nr konta bankowego:

83 1020 4649 0000 7602 0072 0722
PKO BP o/ Słupsk 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies